Jdi na obsah Jdi na menu

V domácím poháru bezpečně dál

Harstad - Rosenborg 0:7 (0:4)

Hráči Rosenborgu nenechali nic náhodě a pokračují přesvědčivě do třetího kola norského národního poháru. Zvítězili 7:0 v severském Harstadu, a mohou se tak těšit na los dalšího pokračování. Třetí i případné čtvrté kolo norského poháru přijdou na řadu v červnu během ligové přestávky vynucené probíhajícím evropským šampionátem.

Základem úspěchu v Harstadu byly brzké branky, ani neuběhla půlhodina hry a hosté již vedli 4:0. Zbytek duelu se tak odehrával v klidnějším tempu. Pár minut před koncem se hattrickem do statistik zapsal český záložník Bořek Dočkal, dvě branky v duelu zaznamenal Steffen Iversen, o zbylé duo gólů se podělili mladíci Svensson a Midtsjø.

B.: 26., 73., 84. Bořek Dočkal, 17., 27. Steffen Iversen, 18. Jonas Svensson, 65. Fredrik Midtsjø